Obec Benetice
profilova fotka
správce, velitel JSDH

Během září spustíme do zkušebního provozu novou službu SMSinfo na webovém serveru Benetice.net. Registrovaným uživatelům budou důležité informace a aktuality zasílány prostřednictvím SMS. Již registrovaným uživatelům, kteří zadali své telefonní číslo, je služba automaticky aktivována (možno změnit po přihlášení). Služba je bezplatná.

Pro ty, kteří mají o tuto službu zájem, je nutné se zaregistrovat na www.benetice.net, případně zaslat údaje administrátorovi na vostal@post.cz (Jméno, Příjmení, Bydliště, Telefon).

Jan V.

Datum: 2016-09-16

Dobrý den,

vítáme Vás na novém informačním systému obce! Ačkoli některým může připomínat původní, je tento informační systém postaven na moderních technologiích a principu sociální sítě. Z původních stránek byla převzata část grafického zpracování, která byla však také značně předělána. Postupně zde budou vystavovány informace, návody a přibývat další funkce.

Webové stránky jsou postaveny na tzv. skupinách a profilech (dále jen skupiny). Skupiny zde reprezentují jednotlivce, nebo i neživý objekt jako úřední desku, až třeba po spolky.

Každá skupina má svého správce, který se stará její obsach a schva...

Datum: 2013-04-23
< Předcházející | 1 | Následující >